Škola

Máte doma předškoláka nebo domácího školáka a hledáte pro něj skupinu, se kterou by mohl zažít nějaké to dobrodružství? Zkuste Pinkausovu lesní školu! Setkáváme vždy jeden pátek v měsíci vyrážíme spolu za vzděláním a za zábavou. Třeba do divadla nebo do muzea, projet se na koních, tvořit (z přírodních materiálů) nebo na výpravu do přírody. Je toho přece tolik k objevování!

Aktuální termíny a program setkání najdete v Kalendáři školáků. Více o škole níže.

Co děti zažijí

Program Pinkausovy lesní školy navazuje na činnost lesní školky Hvozdík. Děti se mohou těšit na výlety do přírody, na hry, výtvarné a řemeslné činnosti. Seznámí se s novými lidmi, novými místy a hravě si osvojí nové vědomosti.

V Pinkausově lesní škole nebude nuda!

Co budeme jíst

Svačiny si děti přinesou vlastní.           
Nic nevylepší den tak jako svačina
od maminky! Obědy budou zajištěné externím dodavatelem, který dlouhodobě a spolehlivě zajišťuje obědy i pro děti z naší lesní školky, a čas od času si s dětmi uvaříme něco sami! Výjimky jsou po domluvě možné (dietní omezení a stravovací preference).

Kolik to bude stát

Základní cena za program pro předškoláky a školáky za jeden pátek v měsíci od ledna 2023 činí 300 Kč. K této ceně je následně připočtena cena materiálu, vstupného, jízdného, cena obědů a dalšího podle toho, o jaký program se jedná a kde se uskuteční. O konečné ceně za daný den jsou zájemci vždy předem informováni. 

Chcete vědět víc? Jdete do toho s námi?

Ozvěte se Hance nebo nám napište.