Řekli o nás

Přečtěte si, jak jsou s námi děti a rodiče spokojení. 


Vědomí, že naše děti chodí do láskyplného prostředí, kde se vše řeší v klidu a domluvou. Děti jsou zde spokojené a spokojené dítě = spokojený rodič.

Katka S.

Školka mému synovi přináší potěšení z pobytu a volnosti v lese. Těší se na vyrábění, hry a písničky. Hodně ho baví předškolácké výlety s Tomášem.

Michaela D.

Školka dává naší dceři respektující přístup, přirozený rozvoj v mnoha oblastech, možnost svobodné hry v přírodě a spoustu nezapomenutelných zážitků.

Dana M. 


Velmi si ceníme lidského vstřícného přístupu průvodců ke všem dětem s respektováním jejich jedinečných osobností. Líbí se nám, jakým způsobem průvodci pomáhají dětem řešit konflikty, jak je učí mezi sebou komunikovat se vzájemným respektem. 

Lucie K.

Bezpečné a přijímající zázemí pro naše "komplikované" děti. A nám klid na duši.

Eliška F.


Díky Hvozdíku jsme s manželem konečně klidní. Víme, že je syn v bezpečí a s průvodci,

kterým na něm opravdu záleží. Žádný problém není problém, nic se nezametá pod

koberec, ale citlivě se hledá řešení, které by co nejvíce uspokojilo všechny zúčastněné.

Syn chodí do školky rád a my se mu vůbec nedivíme.

Magdaléna K.

Lesní školka Hvozdík nám přináší jistotu, že naše dítě tráví čas smysluplně a v bezpečném a svobodném prostředí, které jí upevní důvěru v sebe samotnou a blízké lidi v jejím okolí. Líbí se nám všestranný rozvoj dětí a přístup úžasných průvodců a také jsme velice rádi, že je ve školce snaha rodičům i dětem vyhovět.

Kristýna D. 

Rovnováhu mezi stylem života, který jako rodina žijeme a návratem k tomu, co je v životě důležité. Uvědomění si, jak moc je příroda a vše co, v běžném životě považujeme za samozřejmé, nepostradatelné. Naši dceru vedeme k úctě k přírodě a všemu živému a toto v ní školka, a i lidé v ní, ještě umocňuje. Jsme moc rádi, že vás máme.

Martina K.


Spokojené dítě. Blízký kontakt celé rodiny s přírodou a jejími cykly. Respektující přístup k vývoji a výchově dítěte a pomoc tápajícímu rodiči v těchto oblastech. Kontakt s podobně smýšlejícími lidmi a také trochu volného času pro rodiče.

Marcela T.

Hvozdík je pro mě místo, ve které mám plnou důvěru. Místo, které pomáhá vytvářet něco nádherného. Ať už se jedná o krásné prostředí, o přístup průvodců či celkové pojetí. Jsem velice vděčná, že něco takového pro mě a mé děti existuje. 

Petra S.