Jak se přihlásit

Chcete přihlásit vaše dítě do lesní školky Hvozdík a nevíte jak na to? Čtěte níže a dozvíte se vše potřebné.

První krok - zájem

Ze všeho nejdříve prosím vyplňte dotazník pro nové zájemce na tomto odkaze a dejte nám vědět o svém zájmu. Spojíme se s vámi a domluvíme se na společném setkání.

Druhý krok - přihlášení

Jdete do toho s námi? Skvělé! Nyní je potřeba vyplnit přihlášku, seznámit se s provozním řádem a podepsat smlouvu péče o dítě. Každý rodič se také přijetím dítěte stává členem spolku Hvozdík. Proto je nutné, aby při zápisu vyplnil i přihlášku ke členství ve spolku. Veškeré dokumenty naleznete níže.


Dokumenty k přihlášení

Zápis je možný kdykoliv během roku až do naplnění kapacity školky (maximální počet dětí je 16). Přihláška je považována za platnou okamžikem zaplacení zálohy ve výši měsíčního příspěvku (kauce). 


Školní vzdělávací program


Zpracování osobních údajů - souhlas

Zpracování osobních údajů - Vnitřní předpis


Přihláška do Lesního klubu Hvozdík
školní rok 2023/2024, níže 2024/2025

Provozní řád - školní rok 2023/2024


Přihláška ke členství ve spolku (stačí jeden z rodičů)


Kritéria přijetí

Pokud zájem převažuje kapacitu lesního klubu, vedeme čekací listinu náhradníků. Ti jsou přijímáni podle volných kapacit a následujících kritérií přijetí:

  • Datum podání přihlášky
  • Kapacita lesního klubu a zvolený model docházky
  • Zralost dítěte pro předškolní docházku (Dítě musí být schopné samo jíst lžící,
    pít z hrnečku, komunikovat s dospělou osobou, s pomocí se obléknout a obout,
    použít WC atd.)
  • Věk 3-7 let
  • Sourozenec ve Hvozdíku
  • Složení stávajícího dětského kolektivu (poměr děvčat a chlapců)

O přijetí rozhodují průvodci a koordinátorka školky na základě přihlášky, osobního pohovoru s rodiči a požadovaném termínu a modelu docházky. Rodiče jsou o rozhodnutí informováni nejdéle do 30 dnů od přijetí přihlášky. Na přijetí dítěte do lesní školky není právní nárok.

Zkušební den

Nejste ještě rozhodnuti? Chcete se k nám přijít podívat? Rádi se potkáme s vámi i vašimi dětmi. Zkušební den zdarma je nejlepší způsob, jak se seznámit s tím, jak to u nás chodí, s našim zázemím, průvodci i rytmem našeho dne. Zavolejte Hance nebo vyplňte formulář níže a my se vám ozveme.