Co školáci zažili

Podívejte se, co všechno jsme už s našimi předškoláky a školáky zažili. Je toho spousta. A další dobrodružství na nás čekají...

V pátek 19. května jsme putovali daleko, až do Berouna. Vlakem z Měchenic na Hl. nádraží a pak jiným vlakem do Berouna. Zašli jsme za mědvědem Kubou pod Městskou horu a na rozhlednu. Také jsme navštívili Geopark Barrandien v Muzeu Českého krasu, kde jsme hledali trilobity a jiné pravěké mořské zkamenělé tvory.

V pátek 21. dubna jsme jeli vlakem do Jílového u Prahy a šli na rozhlednu Pepř. Po cestě jsme prozkoumávali okolí štol v Jílovém a hráli hry.

V pátek 24. března jsme byli u rybníka ve Hvozdech pozorovat žáby. Bylo jich tam desítky.  Odpoledne jsme v jurtě česali vlnu a vyráběli vlněné obrázky. A nejen to. Hráli jsme také různé hry a byl to prima den :)


V pátek 24. února jsme nakoukli do Národního muzea v Praze. Tolik zajímavostí na jednom místě!

V pátek 20. ledna 2023  jsme vyrazili do lesů v okolí naší jurty. Odpoledne na nás čekal artefiletický blok s názvem "Poslouchej, dívej se a tvoř". Byl plný hudby, vyprávění, pohybu a malování.

V pátek 16. prosince 2022 jsme vyrazili do Divadla Kampa na představení Jak andělíček Koledníček Vánoce prožil. Odpoledne jsme se prošli na Kampě a prozkoumali blízké okolí. Byla to opravdu zábava!

V pátek 25. listopadu 2022 jsme zašli na exkurzi do keramické dílny Václava Dyntara ve Štěchovicích, odpoledne jsme se vypravili k přehradě a zahráli si pár her v přírodě.

V pátek 21. října 2022 jsme strávili dopoledne v lese, odpoledne jsme se projeli na koních a tvořili z ovčí vlny.